Projekt podporený Fondom na podporu umenia v rámci Programu 5. Realizácia: 2023

Zámerom projektu je doplniť knižničný fond Kysuckej knižnice v Čadci o hodnotné dokumenty slovenských a svetových autorov s prihliadnutím na záujmy a potreby čitateľov, používateľov a návštevníkov knižnice. Hlavným cieľom projektu je poskytnúť čitateľom a používateľom všetkých vekových kategórií novinky knižničných dokumentov z oblastí ich záujmu k uspokojeniu ich kultúrnych, informačných, vzdelávacích a rehabilitačných potrieb a tým prispieť k naplneniu základných funkcii, ktoré Kysucká knižnica v Čadci ako regionálna verejná knižnica má.

Projekt podporený Fondom na podporu umenia v rámci Programu 5. Pamäťové a fondové inštitúcie Podprogramu 5.1 Verejné komunitné knižnice – 5.1.4 Akvizícia knižníc vo výške 7000,- Eur a spolufinancovanie vo výške780,- Eur zabezpečuje Žilinský samosprávny kraj.

Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 23-514-04112 (zverejnená v CRZ).

FPU LOGO